Zamówienia Informacje

REGULAMIN

Realizacja zamówień

 • Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT
 • Przesyłki  dostarczane są przez  Poczta Posla

Status przesyłki można sprawdzać na stronie PP wpisując numer listu przewozowego  ZOBACZ

 • Każde zamówienie złożone poprzez sklep internetowy jest potwierdzane drogą elektroniczną na podany przez Państwa adres e-mail. Brak potwierdzenia oznacza, że zamówienie do nas nie dotarło. W takim przypadku prosimy o ponowne złożenie zamówienia.
 • Dostępność produktów.
 1. W przypadku dostępności danej książki w liczbie minimum 3 egzemplarzy Wydawnictwo Podkowa zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia złożonego przez Zamawiającego bez podania przyczyny. O zaistniałym fakcie Zamawiający zostanie poinformowany drogą elektroniczną.
 • Czas realizacji zamówienia
 1. W przypadku zapłaty przy odbiorze zamówienia złożone w sklepie Internetowym są realizowane w ciągu 7 dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).
 2. Zamówienia z formą płatności przedpłata elektroniczna (płatność wykonywana przez Klienta z konta bankowego on-line lub kartą płatniczą za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej DotPay) są realizowane w ciągu 7 dni roboczych od dnia, gdy pieniądze znajdą się na koncie bankowym firmy Wydawnictwo Podkowa i zostaną zaksięgowane (nie wymagamy przesłania potwierdzenia wpłaty na nasze konto). Zamówienia składane przez SZKOŁY z formą płatności-przelew realizowane są na zasadach z pkt. 1. Płatność odbywa się po otrzymaniu przesyłki (termin 21 dni).
 3. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym złożono zamówienie.
 4. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia ( 7 dni roboczych)+ czas dostawy (około 48h).
 • Ceny i koszt przesyłki
 1. Ceną wiążącą jest cena podana w sklepie Internetowym przy książce w chwili złożenia zamówienia. Nie dotyczy to książek objętych DODATKOWĄ PROMOCJĄ. Infomacje i zasady udzielania dodatkowej promocji umieszczane są w opisie danej książki.Cena podana przy książce nie zawiera kosztu przesyłki.
 2. Koszty wysyłki są liczone od wartości końcowej zamówienia i wynoszą 12,00 zł. brutto
 3. Koszt przesyłki  dla zamówień powyżej 200,00 zł pokrywa Wydawnictwo.
 • Reklamacje i zwroty
 1. Osoba zamawiająca poprzez sklep internetowy Wydanictwa Podkowa ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni, licząc od daty otrzymania przesyłki. Koszty z tym związane pokrywa Zamawiający.
 2. W przypadku błędnej realizacji zamówienia z winy Wydawnictwa koszty związane z korektą zamówienia, pokrywa Wydawnictwo. W przeciwnym wypadku koszty te pokrywa Zamawiający.
 3. Jeżeli przesłana ksiązka zawiera defekt w postaci np niezadrukowanych stron, braku stron itp. koszt wymiany książki ponosi Wydawnictwo.
 • Reklamacje - kontakt
 1. Osoby prywatne, szkoły  604-791-544 (t-mobile)
 2. Księgarnie, hurtownie, szkoły  602-211-526 (t-mobile)
 3. pinia@podkowa.gda.pl
 • Adres siedziby Wydawnictwa

Wydawnictwo Podkowa sp.j

Reja 22/11

80-404 Gdańsk

NIP 583-006-73-49